Eşya depolama

Eşya depolamatüm nakliye hizmetlerinde olduğu gibi ev eşyası depolama hizmeti ile de müşterilerine profesyonel ve güvenli hizmet sunmaktadır.

İstanbul eşya depolama bir süre kullanılmayacak olan eşyaların nakliye firmalarının depo odalarında güven içinde saklanmasıdır. Firmamızın, eşyalarınızın özelliğine, ebatına ve niteliğine uygun depo odaları bulunmaktadır. 24 saat kamera sistemi ile izlenen, alarm sistemi olan yangın dedektörlerine sahip, haşerelere karşı korunan depolama alanlarımızda eşyalarınız güven içinde saklanmaktadır.

Eşya depolama

Eşya depolama Bulunduğunuz şehirden veya ülkeden belli bir süreliğine ayrı kalacaksanız, askere gidiyor ve bu arada evinizi geçici süre kapatacaksanız, geçici tayin atamanız yapılmışsa, şu an kullanmadığınız ancak elden çıkarmak istemediğiniz eşyalarınız varsa ve küçük bir eve taşındıysanız eşya depolama hizmeti sizi büyük bir yükten kurtarmaktadır. Sadece ev değil ofis eşyalarınız, evraklarınız güvenli bir şekilde depolarımızda saklanmaktadır. Pazarlama firmaları ve imalatçı firmalar Ev eşyası depolama hizmeti ile ürünlerini güvenli bir şekilde depo odalarında muhafaza etmektedirler.

Eşya depolama ’ ın  Ev eşyası depolama hizmeti ile ev eşyalarınızı, ofis eşyalarınızı, ürünlerinizi, hem güvenli bir şekilde hem de yüksek depo maliyeti ödemeden saklayabilirsiniz. Ayrıca eşyalarınız sigorta kapsamında depolanmaktadır.

Depolama hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz bizi 216 573 12 40 telefon numaralarından arayabilir, İstanbul evden eve depolama  adresinden bize ulaşabilirler. Yetkili personelimiz depolama hizmetimiz hakkında size detaylı bilgi vermektedir. İhtiyaçlarınızı ve depolamak istediğiniz eşyalarınızın miktarına göre size maliyeti de içeren rapor sunmaktayız. Eşya depolama firmaları almaya karar verdiğinizde, depolanacak eşyalarınız deneyimli personelimiz tarafından özel paketleme ekipmanları ile paketlenmekte ve güvenilir araçlarımız ile depomuza getirilmektedir.

Depolama süresinin bitiminde yine aynı hassasiyet ve güvenle eşyalarınız personelimiz tarafından belirttiğiniz adrese getirilmektedir.

Eşya depolama, deneyimli personeli, hijyenik ve güvenli depo odaları, özel ambalajlama sistemleri ile profesyonel depo hizmeti vermektedir. Üstelik uygun fiyat politikamız ile de eşyalarınızı hesaplı bir şekilde muhafaza etmektedir.

Eşyalarınızı herhangi bir yer kiralayarak saklamanız size hem daha masraflı olacaktır hem de güvenlik açısından içiniz rahat etmeyecektir. Bu yüzden profesyonel bir depolama hizmeti ile eşyalarınız güvende, siz huzur içinde olmaktasınız.