OFİS TAŞIMA

Ofis taşıma hizmetlerini profesyonel ekibi ve donanımlı araçları ile en iyi şekilde vermektedir.

Ofis taşımacılığı oldukça önemli bir iştir. Özenli, dikkatli, kısa sürede yapılması ve iş yerinin faaliyetlerine aralıksız bir şekilde devam edebilmesi gerekmektedir.

Ofis taşıma hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerine öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Ekspertiz, ofiste ne kadar eşya olduğunu, eşya türlerini inceleyerek rapor hazırlamakta ve ofis taşımacılığında kaç personel çalışacağını, ne kadar zamanda taşınmanın tamamlanacağını ve nasıl bir araçla taşıma yapılacağı belirlenmektedir. Taşıma yapılacak yerin mesafesi de değerlendirilerek müşterilerimize maliyeti de içeren bir taşınma planı sunulmaktadır. Anlaşma sağlandığı durumda yazılı bir sözleşme yapılmaktadır.

Ofis taşımacılığı hizmetimizi, deneyimli bir personel, donanımlı araçlar ve özel paketleme ekipmanlarımız ile profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Ofiste ki elektronik aletler zarar görmeyecek şekilde ve dikkatli bir şekilde özel paketleme ekipmanlarımız ile sarılmaktadır. Aynı şekilde mobilyalar, evraklar, türlerine göre ayrılarak özel paketleme yöntemlerimizle sarılarak araca yüklenmektedir.

Ofisin yeni adresine güvenli bir şekilde ulaştırılan eşyalar binaya taşınarak daha önceden belirlendiği gibi yerlerine yerleştirilmekte ve montaj, tesisat bağlantı işleri işinin ehli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Mobilyaların montaj ve demonte işlerini marangoz bir personel yaparken, elektronik aletler ve tesisat bilgisi gerektiren işler de yine alanında uzman personel tarafından yapılmaktadır.

Ofis taşımacılığı işinde planlı çalışmak önemlidir. İşyeri çalışanlarının masaları, evrakları, dolapları ve özel eşyaları planlı bir şekilde toplanarak, başka çalışanların eşyaları ile karışmayacak şekilde taşınmakta ve aynı şekilde kullanıma hazır bir halde teslim edilmektedir.

Google’de biz : Ofis taşıma firmaları, Ofis taşıma şirketleri, İstanbul Ofis taşıma , İstanbul Ofis taşıma firmaları, Şişli Ofis taşıma, Taksim Ofis taşıma, Bayrampaşa Ofis taşıma, Avcılar Ofis taşıma, Mecidiyeköy Ofis taşıma, Ataşehir Ofis taşıma, Kadıköy Ofis taşıma, Pendik Ofis taşıma, Gültepe Ofis taşıma, Sarıyer Ofis taşıma, Maslak Ofis taşıma, İstinye Ofis taşıma